| jedkate11 a întrebat:

Imi puteti da si mie un orar pentru clasa a 9-a la profilul stiinte sociale?

4 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Orarul îl stabilește liceul respectiv.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu se gaseste asa ceva.

| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Materiile la care dai teza sunt istorie, romana, engleza si stiinte socioumane ( in clasa a 9 a dai la logica, a 10 dai la psihilogie, a 11 dai la economie si a 12 a dai la filozofie).
Din clasa a 10 nu mai faci fizica, chimie, biologie insa se inmultesc orele la materiile de baza. O sa faci mai multa istorie, engleza, romana etc.Acum sunt in clasa a 11 si am asa : 6 ore de romana cu tot cu optional, 4 ore de engleza, 2 ore de mate, 4 de istorie cu tot cu optional, 2 de geografie, 3 de economie si una de sociologie, 2 de franceza, 1 ora de desen, sport si religie, 2 de tic si cam atat. Daca vrei mai multe informatii lasa-mi un mesaj.
Oricum este un profil foarte frumos!
Good luck!
Te pup, pa pa! :*

| Naяutσ a răspuns:

Nu se gasesc, ele difera de la un liceu la altul.