| ElenaMaria1 a întrebat:

Imi puteti da un site de unde imi pot comanda carti de la colectia Chic. acele carti scrise recent si care au copertile colorate si cu diferite fete sau personaje care seamana cu personajele cartii. Sper sa fie site-uri serioase.

1 răspuns:
| Ada_8018 a răspuns:

Salut! Eu mi-am comandat de pe 2 site-uri. Prima data mi-am comandat de pe www.polirom.ro (acesta este site-ul editurii) si a 2-a oara mi-am comandat de pe www.elefant.ro (aceasta este o librarie online). Dar uite un mic sfat: mai bine comanzi de pe elefant.ro pentru ca pe polirom.ro sunt foarte scumpe cartile. Adica, pe polirom.ro o carte este 40 de lei si pe elefant.ro este 25-30 lei. Sper ca te-am ajutat!:* Paa