| aannaid a întrebat:

Saluthappyvreau sa citesc! imi puteti recomanda ceva site-uri unde as putea gasi carti online si de unde le-as putea si descarca. Mi-ar placea sa citesc carti aparute mai recent gen "Colectia Chic"big grin.Multumesc(funda)happy

2 răspunsuri:
| BDorin a răspuns:

Http://book.dirlink.ro/ un site de unde poti descarca carti, majoritatea in format .PDF si .DOC

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heylaa! :-*
Iti recomand site-ul asta, de unde eu am citit cateva carti :
http://cartielectronice.blogspot.com/......ormat.html
Nu stiu daca se incadreaza perfect in ceea ce cauti tu, dar sper ca te-am ajutat. :D

Take care! :-*
♥-Marmelade-♥