| onuticuta200312 a întrebat:

Imi puteti descrie etapele cresterii sanilor cu tot cu durata, preferabil raspunsuri de la fete cu experinta! Fundita!happy

1 răspuns:
| BeardedSamurai a răspuns:

Salut, nu trebuie neaparat sa fii fata ca sa stii, aflii in clasa a 7-a la anatomie.
Sanii fetelor cresc cel mai mult la pubertate, dupa 14 ani cam asa nu prea mai cresc ci foarte putin, pe voi acum in loc sa va doara de cresterea si educatia voastra va omoara gandul ca nu va cresc sanii.
Corpul nu conteaza, cine te iubeste te gaseste asa cum esti.
Sa ai o zi placuta!