| Maya_6425 a întrebat:

Imi puteti recomanda carti pe care le-ati citit si v-au placut foarte mult?

6 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Seria Twilightlove struck Jurnalele vampirilor, dar daca ai vazut si serialul, cartile nu au nici o lagatura nu sunt cine stie ce, din Clectia Casa Noptii Semnul, Tradarea si Aleasa, Viata langa un vampir.

| AliceHappyGirl a răspuns:

"Maitreyi" de Mircea Eliade

"Dama cu camelii" de Alexandre Dumas (fiul)

Am mai citit si altele, dar astea mi-au placut foarte mult.

Sper sa iti placa si tiewinking

| Aleeeeeeee a răspuns:

Jane Eyre - Charlotte Bronte love struck e super cartea ti-o recomand big grin
Ciresarii - Constantin Chirita cele 5 volume sunt love struck superbe ( e singura carte scirsa de un autor roman care imi place )
Seria Twilight eu am citit doar prima care si e super
Semnul si Tradarea nu le-am citit dar am auzit multe despre ea si pare a fii frumoasa
Disparuti fara urma
Baiatul in pijamale dungate - am vazut filmul si mi-a placut mult iti recomand sa te uiti si la film happy
Ultimul cantec
Prietenul nevazut

Sper ca ti-am fost de ajutor! spor la citit kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seria Twilight :X
10 negrii mititei- Agatha Christie love struck; x; x

| Selena54 a răspuns:

Cartea mea preferata am cititit-o pe clasa a4a si e Scoala de vrajitorie de E. Rose Sabin :X:X:X

Am mai citit multe de atunci da` tot asta ramane preferata mea :X

| aaaa12345 a răspuns:

Nu am sperii donule alibi, intaia noapte de dragoste ultima de razboi, jules verne (toate volumele)cel mai iubit dintre pamantenteni, harap-alb, padurea spanzuratiilor, oamenii mari

Astea le-am citit poate credeti ca nu le-am cititit ca am doar 10 ani dar e adevarat a si scuze ca am scris doar atatea