| ๔ღILoVeRaPღ๔ a întrebat:

Imi puteti recomanda niste solutii ca sa imi creasca parul mai repede?
Si de unde sa le cumpar de exemplu stau in Rm.Valcea-Ostroveni.,,,
Funda :*

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Eh si eu ma gandeam la asta cand am inceput sa imi las parul lung
E foarte foarte greu de intretinutsad
Si de purtat...
Cel putin o sa fie mai usor dupa ce il prinzi in coada happy
Eu mai am putin si scap de acest 'kin' de al tine cum vrea 'el'(adica parul)
Orcum garantez ca te vei tunde dupa primele semne ca incepe sa iti creasca'
Nu vei suporta ca bretonul sa iti intre in ochii mai mereu
Nu vei suporta ca lumea sa faca ' glume' pe tine si etc
Mai ales daca ai sub 16 ani deja te vad ca si tunslaughing

| ๔ღILoVeRaPღ๔ explică:

Liviu@ nu am mare branza parul lung dar am bretonu mare, peste ochi...zi-mi te rog o solutie care sa creasca parul lungggg

| razvirzi a răspuns:

Am inteles ca uleiul de ricin ar ajuta. E farmacia verde in blocul cu foto(B5), acolo are sigur.