| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spuna cateva farse de 1 aprilie dar repede
Cea mai buna sarsa primeste funda

Răspuns Câştigător
| nutzic a răspuns:

Lipeste-i prietenului tau pe spate o banda anti-furt. In momentul in care va incerca sa iasa din magazin o sa declanseze alarma.

Pune in pasta de dinti usturoi taiat marunt

Anunta-ti prietena/prietenul ca ai pe alta/altul.

. O pacaleala mai veche, dar care merge tot timpul, este sa schimbi zaharul cu sarea.

O farsa destul de buna este sa bagi varfuri de chibrit in tigari. Cel care le va incerca va avea parte de o surpriza nu tocmai placuta!

Lipeste cu un scotch incolor capacul si colacul de la wc. O surpriza neplacuta pentru cineva care se grabeste sa ajunga la baie!

Pune un afiș cu "DEFECT" pe ușa liftului.

Lipește bandă adezivă opacă pe spatele mouse-ului optic.

sper ca ti-am dat idei, succes!

2 răspunsuri:
| pufuletzuu a răspuns:

Ii zici ui sorecu ii dai un fas la nas si pui pe altcineva