| alma200033 a întrebat:

Imi puteti spune cat costa biletul de tren pentru 2 persoane?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Stai ca nu imi merge globul de cristal sa afli de unde si pana unde vrei sa mergi.

Dar il duc la mecanic pe la pranz si diseara o sa aflu

| alma200033 explică (pentru suntserios):

As fi vrut un pret aprox... Oradea

| suntserios a răspuns (pentru alma200033):

Realizezi ca nu poate fi un prex aproximativ daca tu nu spui de unde pana unde mergi. FAptul ca ai zis Oradea nu ajuta nici asta pe nimeni.

E oradea destinatia? E oradea puncul de plecare?

In fine, ai pe site ul cfr si pretul biletului, trebuie doar sa cauti

| petitconseil a răspuns:

Mergi la gara si intreaba la ghiseul de vanzari bilete, mai ales nu ai spus macar pana unde vrei sa mergi cu trenul, faci ca aia care au cerut 2 bilete, si cand i-a intrebat vanzatoarea ''unde mergeti''? n-au vrut sa spuna, si pana la urma au spus ca merg la o nunta. big grin