| Camelia_4811 a întrebat:

Imi puteti spune cat costa un minilaptop ? Daca aveti si voi, ce parere aveti despre el?

2 răspunsuri:
| BeHappyForMe a răspuns:

Eu am un notebook are mouse laser 4000 dpi, lungime si greutate ajustabile, mod de functionare precision aim, butoane programabile 3 moduri Cyborg, structura din metal, conectare USB.
Eu am un Asus, ti-l recomand si tie e 1100-1200 ron are ecran decat de 7 inch, si e indicat pentru verificare si scriere de mailuri, iar la 2000 ron ai avea cateva variante de la Asus (2 ani garantie), Toshiba L40 (1 an garantie) sau chiar un Dell 1501(3 ani garantie).

| andrey_2747 a răspuns:

Buna! minilaptop-ul e cel mai prost lucru pe care ti-l poti cumpara, raspunde f greu la comenzi, e varza, nu se merita si costa de la 150euro in sus. Se strik f repede.