| Andutza_5257 a întrebat:

Imi puteti spune ce sa fac ca sa imi vina ciclul odata ca toate colegele mele au doar eu nu >Funda di pup

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu ai ce să faci, pentru că menarha nu se poate declanșa; ea apare vârste diferite, în funcție de organismul fiecărei fetițe.
Nu trebuie să fii complexată din această cauză; totul este să ai răbdare!
Baftă!

2 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Nu ai ce face! auzi. bucura-te cat nu-l ai.k o sa-l ai toata viata de o sa ti se ia de el.

| Pufuleteeeee a răspuns:

Hey:* pai nu ai cum la fiecare vine dupa organismlaughing deci nu trebuie sa te simti jenata de asa ceva ca nu ai si ele auhappyNu exista astfel de modalitatihappy funda? PS:crede-ma ca dupa ce iti va veni vrei vrea sa nu iti fi venit:O