| anonim_4396 a întrebat:

Îmi puteți spune cum pot ascunde băutură în geanta pentru banchet va rog? Rapid pls.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nici o problema, fiindca oricum va vor controla la usa, la intrarea in sala de banchet si va vor confisca bautura.
Chiar vrei sa ajungi in noaptea aia la Politie, in loc sa fie o petrecere frumoasa, fara ilegalitati?

| Fatamuntilor a răspuns:

La bachetul de a VIII-a? nici nu te gandi!
La mine abia la banchetul de XII -a ne-a pus vin pe masa (eram aproape majori). Colegii nostri poznasi ne-au furat vinul de pe masa.Dar cineva a avut inspiratia sa ascunda o sticla de vin si tot am baut... ce amintiri.

| Nirvanaaa a răspuns:

Bautura primesti doar la banchetul de clasa a XII-a ( ca sunteți majori) și nu e nevoie sa vii tu cu ea sau sa o ascunzi.
Dacă ești clasa a VIII-a atunci nici nu te gândi la așa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici dacă aș știi nu ți-aș spune.

| alexandradlr a răspuns:

Nu încerca o să iasă urât