| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune cum se numesc modelele de pantaloni, bocanci, camasi si sepci pe care le poarta Cheloo?
As fi recunoscator.

3 răspunsuri:
| NAT0 a răspuns:

Vrei să fi Cheloo junior? Aw, ce drăguț.

| George1337 a răspuns (pentru NAT0):

Nu... Doar ca-mi place stilul pe care il abordeaza. In vestimentatie m-am gandit ca poate pot lua ceva ce-mi place din ce poarta el. Nu vreau sa fiu o copie, doar sa iau ceva ce, poate imi place. Intelegi?

| Giulvezan_Ciprian_1997 a răspuns:

Șapcă Rip-Stop, pantaloni cargo cu teflon, bocanci militari și tricouri de la brandul lui, Paraziții sau Johnny Blaze?