| d3nisa202 a întrebat:

Imi puteti spune cum se termina serialul Nini de pe disney channel! Nu ma uit foarte mult la el dar cand te plictisesti e bunlaughing...Imi puteti spune ce se intampla si cu Martin:X.Multumesc.PS

Răspuns Câştigător
| BriannaJ a răspuns:

La sfarsit Nini se casatoreste cu Tomas, Martin ramane cu Lola, Horacio este cu Adelfa, Sofia este singura, Juan va fi cu sora adevarat a lu Chama Chan(apare in episodul 116), Sebastian va fi cu Victoria, Carmen va fi cu Angel, Tony cu Chow si cam atat.
Sper ca te-am ajutat!

6 răspunsuri:
| d3nisa202 explică:

Ms de rasp...

| Rorro a răspuns:

Http://www.desene-animate-online.net/ Te poţi uita aici la serialele în spaniolă. Episoadele vor revni în martie.
Din partea echipei TPUrevive te rugăm ca pe viitor să nu mai scrii la sfârşit,, P. S.: dau fundiţă". Suntem aici să ajutăm nu să cerşim fundiţe! Mulţumesc de înţelegere:).

| cosmin0116 a răspuns:

Pai nini cu tomas se casetoresc, martin ramane cu sofia. Sunt in total 128 de episoade. Pana acum au fost 60 de episoade.

| deea_4961 a răspuns:

Pai... episoadele au fost aceleasi daca nu te'ai uitat... poti sa cauti pe net uite un site: sper sa iti fie de ajutor
peteava.ro

| Andreias22 a răspuns:

La sfarsit nini se casatoreste cu tomas, iar martin este cu lola funda?

| andreeafrumygirl a răspuns:

Nini se casatoreste cu tomas si traiesc fericiti pana la adanci batraneti