| ZapaciLaa a întrebat:

Imi puteti da mai multe informatii despre Nini din serialul de pe Disney Channel?

Răspuns Câştigător
| wendy434 a răspuns:

In serial e vorba de o fata pe nume nini ea stas in ambasada pana cand apare noul ambasador thomas parker si e concediata prima data de thomas apoi de celina dar thomas se impotriveste fiindca o place pe nini(intr-un episod o spune in fata lui nini fara sa vrea) apoi celina descopera faftul ca cineva ii stie secretul si incearca sai dea bani sa nu afle thomas (secretul e ca a abandonat o fetita si i-a dat unui om bani so creasca si apoi a plans si e o posibilitate ca fata sa fie nini)... sper ca ti-am fost de ajutor

30 răspunsuri:
| wendy434 a răspuns:

Si iti mai spun ceva:un judecator vine pentru custodia copiilor dar nul crede pe thomas un tata bun,il crede incapabil dar ii spune ca trebuie sa aiba o femeie si totul va fi ok,cum aude selina imediat spune ca deja facuse planuri de logotna,si in momentul cand este intrebat thomas daca vrea sa se logodeasca(in timpul logodnei se intampla asta)el spune ca nu vrea(num tiam mai spus o place pe nini)atunci dupa raspunsul neasteptat de toatab lumea selina face crize! Chiar la pensiune intr-o seara vine selina la nini cand dormea,apoi nini o simte si tipa,apoi aude victor(fratele selinei dar aneori e mai inteligent, rau sai mai viclean decat selina daca iti vine sa crezi!)si o duce pe selina departe de pensiune si incearca sa afle ce a apucato si o intreaba ce vroia sa faca (nici ea nu stie )si sa stii ca ori de cate ori thomas se aproprie(sentimental vorbind)de nini, ea il minte (de obicei in trecut trebuie sai spuna ceva dar nu-i spoune si el crde ca il minte)si uite asa ei cam prin sezonul 2 incep o relatie ff seriosa...si serialul nini se termina prin faftul ca nini se casatoreste intr-un final cu nini(asta se intampla in ultimul episod din sezonul 2(deci ultimul ultimul)sper ca ti-am fost din nou de ajutor

| adysnake a răspuns:

Poti vedea aici toate episoadele dublate in romana http://www.desene-animate-online.net

| Dragos_9559 a răspuns:

Pai ie super, daca nu l-ai incercat pana acum te sfatuiesc sa te uiti la el incepe de la ora 21 pe disney chanel

| YoCookieMonster a răspuns:

Nini este o fata care a trait minunat in ambasada Santei Huriana de cand s-a nascut.cand ea implinise 20 si ceva de ani a aparut ambasadorul Thomas Parker. El avea ca ajutoare pe Celina si pe Sebastian. Celina nu accepta ca Nini sa stea in ambasada fara sa lucreze.Atunci Nini a primit slujba de bucatareasa.la putin timp s-a stricat robinetul si cei de la ambasada au chemat un instalator.Thomas Parker a venit chiar in acel moment.Nini,nestiind ca acesta era ambasadorul l-a gonit din ambasada. El fiind nervos a concediat-o pe Nini.Nini s-a dus la pensiune alaturi de prietena sa Vicki. Ele doua ca sa castige mai multi bani s-au angajat la firma FRATII UNDE TOT ANUL ESTE CRACIUN.Nini a fost costumata in Mos Craciun iar Vicki striga la un microfon.In acest timp, la ambasada avuse loc o cearta intre Cicilia(fiica ambasadorului)si tatal sau.Cicilia a fugit urmarita de tatal ei pe terenul de baschet si pe aleea unde Nini avea parcata masina.Cici nu a vazut biciclistul care venea drept spre ea si acesta a dat peste ea.Nini a vazut intamplare si ea fiind deghizata nu a fost recunoscuta de Thomas. Ea a sarit repede in ajutor si l-a dus pe Thomas cu fiica lui la spital. El fiind recunoscator, i-a dat o slujba la ambasada si i-a cerut numele.(Nini isi facuse vocea foarte joasa)Thomas a intrebat-o numele ei si ea a zis ca se numeste Nicholas.Si asa s-a inventat varul lui Ninibig grinbig grinbig grin

sper ca te-am ajutatbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe Raspuns-Rapid, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 1000 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nini este o persoana minunata, crede-ma eu o cunosc mai bine decat se cunoaste ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da nini este o fata care se deghizeaza intr-un baiat numit nicholas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca lui martin inca ii place de lola.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nini este o fata draguta careia ii place de ambasadorul Thomas Parker. Nini ai zice ambasadorului cheliosul cu par. Ei se pla reciproc dar nu vor sa recunoasca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt incepe la 22! aha!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce informatii vrei sa iti pun?
ma cheama calina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt nu se poate sa fie nini fica celinei deoarece fica celinei avea doar 7 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuuuu proasto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In realitate o cheama Florencia Bertotti si are 27 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce tampenie o scris aia la care i-ai dat funda pentru acolo om bani so creasca... posibilitatea sa fie nini auzi de rarca celina ii asa de batrana si apropo mama ei a murit.ficasa celinei ii cicilia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este asa de frumos este ssi romantic sper sa nu se mai termine nici odata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nini se deghizeaza in un baiat pe nume nicholas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna astazi e duminica 31... are nini astazi ca de o saptamana nu mai are

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce faci ana auzi sti daca are si azi nini

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1)Nini este o fata care sta intr-o ambasada si ca ambasador este Tomas Parcar. Lui Tomas ii place de Nini dar este impreuna cu Selina. Intr-o seara Nini se intalneste in curtea ambasadei cu Tomas si se certa dar Tomas ii maqrturiseste ca o place si Nini il saruta.
2)Nini nu vrea sa fie ea spune ca este o greseala si ca nu trebuia sa se intample asta. A doua zi Nini si tomas se intalnesc si vor sa se sarute dar chiar atunci vine Victor. Nini se preface ca are treaba...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nini este o fata care locuia la ambasada santei huliana. Dar a sosit un nou ambasador de care es sa indragostit.Pt mai multe informati uitate la Nini pe Didney channel in fiecare zi la ora 21:25.In uicend de la 21:00. Sper ca te-ai lamurit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata e Sisi nu Nini

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu dar stiu ca se gata cand nini face scimb de verighete cu ambasadorul, si nini este gravida

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fica Celinei e Cicilia.
Deoarece ea are doar 7 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu mai e Nini pe Disney Chanel? Aici e raspunsul.Conform unui act serialul Nini continua in luna Martie. Sper ca te-am ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat dora434pink,cici este fiica celinei pe care i-a dat-o asistentei eva.iar eva care i-a dat-o lui thomas!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt Nini nu se transforl ma in Nicholas si el este un baiat de varsta lui Nini care cred ca de fapt este fratele ei.nu stiu...
SPER CA TE-AM AJUTAT!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anda spune:
unde pot afla mai multe informati despre nini
?

| emaalexandra97 a răspuns:

Pai, in primul rand, este cel mai tare serial