| gaby_1815 a întrebat:

Imi puteti spune daca samsung este o marca buna in domeniul telefoanelor touch screen si cam cat costa un telefon nu chiar asa de dotat samsung touch screen big grin

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Eu zic ca, acum Samsung este una din cele mai bune marci.Nokia s-a dus la vale rau de tot...Acum scoate numai stifturi.Pai,preturile telefoanelor cu touch screen variaza intre 2-6 mil la abonament si, evident mai scumpe la cartela.Eu am avut un Nokia 5230 care, dupa cam 6 luni i s-a stricat touch'ul...Pentru mai multe informatii iti recomand acest site http://www.samsung.com/....../index.idx

4 răspunsuri:
| ionuutzuu a răspuns:

Am avut un Samsung Star S5230 si e foarte prost! Daca vrei marca buna mergi pe Nokia atata timp cat nu preferi sa fie unu "dotat".

| Inutza0102 a răspuns:

Este foarte bun.in afghanistan unul costa doar 3 mil si la noi costa 8 mil cu abonament...

| yngerash_4642 a răspuns:

Pai iti poti lua Samsung s5230 star.am si eu dar.eu nu prea am avut grija de elbig grin.Trebuie sa ai mare grija(nu e ff scump).Dar mai bine ti-ai lua un Nokia express music

| crysstyann a răspuns:

Eu cred ca telefoanele Samsung nu sunt foarte bune un prieten de-al meu a avut unul si a avut multe probleme cu el dar pot sa iti recomand Nokia sau LG