| Corinasnd a întrebat:

Imi puteti spune idei pentru ziua de nastere (16 ani)?

Răspuns Câştigător
| ChristineW a răspuns:

Un club inchiriat? Sau la piscina? Sau poate cu fetele la o prezentare de moda sau spa?

2 răspunsuri:
| ChristineW a răspuns:

Pai, eu mi.as face ziua afara. Gen : toata noaptea, vin, iarba etc laughing Dar asta sunt eu. Poti sa ti.o facii in casa cu prietenii, bataie cu frisca, dans. Sau sa mergetii la un film dupa aceea la o pizza. Sau sa mergetii in parc... nu stiu, trebuia sa ne dai mai multe detalii despre tine., dar oricum La Multi Ani :*

| Corinasnd explică:

Pai vreau ceva special. ceva ce nimeni nu a avut happy