| Ralucutza_5039 a întrebat:

Imi puteti spune mai multe despre stintele socialebatting eyelashes Va rogpuppy dog eyes. Funda!:X

Răspuns Câştigător
| Mirela a răspuns:

Se da teza la romana,limba I strainca care o vei avea,logica[anul acesta,psihologie intr-a10a,economie a11-a,si filosofie intr-a 12-a] + istorie/geografie.se face TIC[legat de pc`uri],chimie,bio,mate,fizica,logica,sport,desen,muzica,religie,romana,eng,franceza,latina,geografie.cam astea. e super fain la profilul asta happy :*.succes.

2 răspunsuri:
| Catherine a răspuns:

Ştiinţele sociale sunt un grup de discipline academice care studiază aspectele umane ale lumii. Ele se deosebesc de artă deoarece folosesc metoda ştiinţifică în studiul umanităţii, inclusiv metode calitative şi cantitative.

| Lusy93 a răspuns:

E fain profilu.numai ca trebuie multa literatura.(cred ca sti asta).si cat de cat istorie.in rest din cls 11 e super relaxant. faci numai ce iti trebuie pentru bac.nu mai faci fizica, chimie bio, faci o ora de mate p saptamana.