| inloveforever a întrebat:

Imi puteti spune niste carti cu vampiri, care se pot gasi si la biblioteca(sa nu fie aparute foarte recent)... Funditaaa:*

3 răspunsuri:
| Lilllith a răspuns:

Jurnalele vampirilor

| suffarstar a răspuns:

Incearca cronicile wardstone, e mai mult cu demoni si vrajitoare dar merita citita, cele 7 volume sunt bestiale nu m-am plictisit nici o secunda...

| EmmyRock a răspuns:

Jurnalele Vampirilor[4 carti] de L.J Smith, Twilight [4 carti] de Stephenie Meyer, Vampirii Sudului [anul asta apare a12a carte] de Charlaine Harris, Sange Albastru [3 carti] de Melissa de la Cruz. big grin Le poti gasi in anticariate la niste preturi foarte mici. happy