| assama a întrebat:

Imi puteti spune si mie cum imi activez netul pe telefon? am sunat la 444 si au zis ca imi trimit setarile, dar nu am primit nimic. cine ma ajuta primeste funda happy

2 răspunsuri:
| Amabilul a răspuns:

Pe ce retea esti? cred ca esti pe orange...intra aici http://www.orange.ro/setari-telefoane/ si scrie numarul de telefon, dupa, marca telefonului si ce setari vrei si o sa-ti trimita niste mesaje si bagi codul "0" dar iti explica si acolo. Sper sa te descurci, daca esti pe alta retea imi spui si incerc sa gasesc unde si cum sa faci setarile

| assama explică (pentru Amabilul):

Buna! din pacate nu am mai putut intra pe cont... nu sunt pe Orange, sunt pe Vodafone. daca vrei si mai poti sa ma ajuti, te rog frumos.