| Gabor10 a întrebat:

Îmi puteți spune și mie niște înjurături jmechere?

5 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

Întreab-o pe mama dacă mă lasă

| Deaad a răspuns:

Când vine ora de înjurături, întotdeauna m-am rezumat la cele clasice.
Nu prea sunt inventiv la capitolul asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cick dreapta delete
Date-n ***
Nu stam la discutii

| Xdreaper21 a răspuns:

Date-n fanina matii de drojder bagatias pla-n gat ca in fund a stat destul
Date-n ceapa ma-tii de prost fututi pzda ma-tii de c*i fript **** pla de oligofren bagatias coele in gura la figurat ca mama ta nu le lasa date-n sangele lu isus de prost f*tat de dumnezo
Ceai facut ai ramas paralizat pe o parte du-te sa ii arati muschi mamei ta cocalarule
No dick asa **** nu ti-a dat nici dumnezo cand te-ai nascut din nou
Ba nu uita pla mea e in gura ta

| Nitroblast a răspuns:

Stiu Cheloo si Ombladon cat cuprinde, de aproape 25 de ani doar asta fac asa ca poti sa te inspiri din "lucrarea" lor.