| SatanaIsLove333 a întrebat:

Imi recomandati si mie trupe indie precum neighborhood sau artic monkeys? app. sa nu fie vechi.

Răspuns Câştigător
| IHateMyLife666 a răspuns:

Teen suicide, Crywank, Mantits, Salvia Plath, FlatSound, Cyberbully Mom Club, Mansions, Human Kitten, Mallrat. Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci când ai scris acolo " trupe indie", am citit trupe indiene și mă și miram de când the nbhd sunt indieni.
Revenind
Trupe : Cage the elephant, the 1975, imagine dragons, nothing but thieves, panic! At the disco, the last shadow puppets, twenty one pilots.