| TaylorSwift a întrebat:

Imi spune cineva si mie niste programe de modificat poze gen FunPhotoBox prin care pot sa modific poze pe care le fac (pe loc) cu camera web? Dau funditzucka!

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| BellaRagazza007 a răspuns:

Mmhmm... un program unde sa modifici pozele este : picnik! dar pozele nu le faci pe loc with camera web! ori cum, programu este marfa! crede-ma, este chiar super! I LIke It!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photiskape
photoshop
.
nu stiu daca la astea t refereai.
straight face

| voichita a răspuns:

Cu camera web nu stiu, dar stiu programe:photo scape, photo shine, commander photo.happy