| Dianna25 a întrebat:

Imi spune si mie cineva licee/colegii dotate cu camine in Romania

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt o multime, spune in ce judet ca banuiesc ca daca tu esti din Maramures nu vi sa faci liceul in Bucuresti.

| Dianna25 explică (pentru anonim_4396):

Sunt din Republica Moldova si nu conteaza in ce judet:Bucuresti, Craiova, Iasi, Constanta! Te rog mult ajuta-ma!?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dianna25):

Eu stiu doar licee din Prahova care au camin, din alte judete chiar nu cunosc.
P.S. De ce vii pana-n Romania sa faci liceul? De ce nu-l faci acolo?

| Dianna25 explică (pentru anonim_4396):

Pai,la noi in R.Moldova nu-ti prea poti deschide mai multe orizonturi si nu toate colegiile au specialitatile de care am nevoie+la asta in Ro diploma va fi una europeana,vreau sa incerc ceva nou, sa cunosc alta societate, chiar nu stiu daca e o alegere buna, dar vreau sa incerc, poate mi se primeste ceva