| GaGy a întrebat:

Imi spune si mie cum sa fac credite in jocul imvu?
Fundalove struck

1 răspuns:
| xXGumiTsAXx a răspuns:

1. Iti faci un cont yahoo
2. te duci pe imvu, la earn credits, refer a friend, invite by e'mail, in prima casuta scrii id'ul nou, in a 2-a un nume si in aia mare orice vrei. apoi dai continue
3. te duci pe yahoo, pe contul ala, la mail, si te uiti dupa un e'mail de la imvu. apoi, il deschizi, dai de 2 ori pe yes, si faci un cont nou.
4. rogi pe cineva sa iti intre pe acel cont pe imvu, si sa-ti dea chat de 5 ori, si iti vor veni 1500 credits.
succes!