| melynda a întrebat:

Imi spune'ti niste statusuri noi si misto?:d

1 răspuns:
| LoveGivesYouWings a răspuns:

My eyes do not break the ice pieces but makes you=privirea mea nu sparge ghiata dar pe tine te face bucati

mereu va fi una care sa planga dupa tine. da` nu eu scumpule!

Spune mereu Adevarul, ca sa nu fii nevoit sa tii minte

Cum e cand persoana iubita te ignora, cum e cand cel pe care il iubesti o iubeste pe alta?
inima iti plange dar n-ai ce-i face! iti vine sa urli dar te abtii

Cerul plange cu lacrimi de sange, ca ai luat-o pe ea si m-ai uitat pe mine!

Nu merita sa plangi pentru nimeni, iar cei care merita nu te vor face sa plangi.

cand iti va fi dor de mine, aminteste-ti un singur lucru. ma-i lasat sa plec

Sunt ca un inger fara aripi. fara speranta, si condamnat la suferinta si singuratate.

Daca crezi in vise.atunci vei dormi toata viata.

Cel Mai Dureros Mod De A`ti Fi Dor De Cineva E Sa Stai Chiar Langa El, Stiind Ca Nu Il Poti Avea.

in ziua in care te- ai nascut. a plouat, Au fost lacrimile lui dumnezeu.
care a pierdut cel mai frumos inger pe care il avea.

cand te-am cunoscut mi-a fost teama sa te plac.cand te-am placut mi-a fost teama sa te iubesc.
. cand te-am iubit mi-a fost teama sa nu te pierd.
iar acum cand te-am pierdut, mi-e teama ca nu te voi mai avea niciodata.

imi va fi dor.imi va fi rece. dar timpul nu va vindeca.ci doar va trece.

viata este frumoasa. merita sa mori.

Invata sa invingi lacrima cu un zambet chiar si atunci cand doare.

nu-ti visa viata, traieste-ti visele.

Sick of crying. tired of trying. Yes! smiling! But inside. I want to die
=
Bolnav de plâns. obosit de a încerca. Da! zâmbesc! Dar în interiorul. vreau sa mor

am o viata de trait si in lacrimi am iubit am plecat si tine minte nu iubi fara cuvinte

Am pierdut tot ce aveam şi după aceea mi-am dat seama că nimic din ce am pierdut nu era al meu într-adevăr.

Iti dai seama ca l-ai iubit numai dupa c l-ai pierdut.

Se iarta, dar nu se uita lucrurile ce dor

Sunt o proasta ca te-am iubit
Desi nu e vina ta
Eu te vreau pe tine
Si u o vrei pe ea!

. e tarziu sa imi ceri sa mai fiu cea de ieri.cand uh acum esti nicaieri.
dupa cate ne-am zis. m-am inchis intr-un vis.acolo totul e asa cum mi-ai promis.