| Madutzza98 a întrebat:

Imi spuneti niste exemple de nume care as putea sa mi le pun pe facebook?
P.S numele meu e Madalina

Funda ♥

6 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Genereazati de aici un nume care iti place:
http://www.namegenerator.biz/baby-girl-name-generator.php

Răspuns utilizator avertizat
| 00SweetTweety00 a răspuns:

Heyy :* big hug
Poti pune :
♥ Mady Mady
♥Mautza Dragutza
♥Doar Madu`
♥Mada Madalina
♥Madutza Scumpik
♥Mada Madalina
♥Madalina Bns
♥Mada Scumpik
♥Madalina Sh Atat
♥ Madyy Madyy
Si multe alte combinatii... poti face si cu la doilea nume daca ai ♥

Funda?; o3 puppy dog eyes

| Fluffy69 a răspuns:

Uite: Madii Skumpii, MadaLina, Mada Si Atat, Madutza Dragutza, Madalinutza Madii, Ma DA Lina, Madi pitikoth laughing...

| Akumaki a răspuns:

Eu zic sa-ti pui numele tau. Faceebook-ul este plin de tot felul' de nume gen "Madii Madii" sau d'astea sau cauta http://www.qbebe.ro/utile/nume_copii/fete. Sper ca te-am ajutat.

| Jiiasy24 a răspuns:

Heii!
1.MAduutz Madu
2. Madaliinutz Dragutz
3. Madaa Liina
4.Mada SI Atat
5. Madutza
6.Maddy Madalina