| Adrish a întrebat:

Imi spuneti niste statusuri la poze pentru Facebook? Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| Sakira200 a răspuns:

Am vazut noua ta prietena, asa iti trebuie big grin
"Pot sa-ti spun doar 5 cuvinte:Nu mai sunt ca inaintee`
Smile, you are beautifulhappy
Eu nu am putut fi cea pe care tu o vroiai, dar voi fi cea pe care tu nu o vei putea obtine niciodata.

Intre a fi si nu a fi eu aleg sa fiu eu insami.
Traiesc cu trecutul pentru ca prezentul nu ma intereseaza...

am un inger linga mine mai mult decit cea mai buna prietena
De câte ori mă vei privi cu ură şi mânie`. De atâtea ori îţi voi zâmbi cu multă simpatie`!
Sint asa cum sint si nimei nu ma poate schimba
Of cite amintiri
Te iubesQ
Ai crezut ca faci ce vrei Dar ai scazut in ochii mei Daca te purtai discret Te consideram destep
Voi rideti de mine ca sunt deosebita, iar eu rid de voi ca sunteti toti la fel
Să-ţi pese mai mult de conştiinţa (ta) decât de părerea (altora
Hai ca deamu vine primavara..., gata e soare si bine.
_[]~[:*]~ CeI care ma critica si Ma invidiaza ~[phbbbbt]~___Vor doar sa ma scHimBe___PenTru cA vad in mine ceea cE Ei nu vor Fii niciodata [!]~[:*]~[]_ Funda :*

2 răspunsuri:
| Sakira200 a răspuns:

Fundita?:*