| zhuzhu a întrebat:

Imi spuneti si mie niste filme horror? dar sa fie foarte horror daca se poate, daca nu sunt bune si mai putin horror, chiar numai gasesc nici un film de groaza si nou pe deaspupra. Dau fundita la cele mai multe:*

3 răspunsuri:
| CokoStar a răspuns:

Daca vrei ceva cu adevarat infricosator uita-te seara la Sid and Nancy. E vorba despre viata unui cantaret care se droga de la sapte ani impreuna cu maicasa.Personajul se droga si de mai multe ori pe zi.Maicasa facea drogurile.Am vazut si cum se fac drogurile.Isi injecta droguri in vena. E vorba despre cantaretul trupei Sex Pistols.Maicasa il omoara ii injecteaza o supradoza in vana cand dormea. M-am uitat aseara.

| louis3 a răspuns:

Incearca "The midnight meat train"

| rabbit a răspuns:

The human centipede, The eye, Wrong turn 1, 2, 3, The Crazies, Species, The tribe, The grudge, The box, Orphan, Dead show, House of wax, The final, Homecoming, The unborn, The final destination, The stepfather, The tooth fairy. Sper ca te-am ajutathappy