| anonim_4396 a întrebat:

Imi spuneti va rog ce melodii aveti in telefon?(Nicio problema, mie imi plac foarte mult toate vedetele, dar nu mai stiu ce sa ascult si ma plictisesc.laughing )

6 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Eu ascult cam oricehee hee. Iti recomand:
Alex - Mi-e dor
Adda - Noi Doi
Adda - Satula De Vorbe
Adda & Teasta - Piesa pentru ea
Adda feat. Teasta - Minti murdare facute praf
Delia - Sufletul meu
Anda Adam - Sufletul meu
T-Short & K-rie & Verbal - Nimeni nu ne va desparti
Mecena - Catre ea
Teasta si Simona - Sunt dependenta
Spike - Sub papuc
Skizzo Skillz - Crima
R. A. C. L. A ft.Deea - 2 In 1
Puya si Lora - Pustoaica
Nane - Prea nane [smug]
Nane - Ca o stea
Nane - Ganduri la miezul noptii
Liric - Nu mai suntem impreuna

| Twitter a răspuns:

Eu iti recomand sa asculti TokioHotel! In ciuda a ceea ce se spune in media despre ei, este o trupa foarte energica si canta foarte bine, cauta albumul Humanoid (aparut in 2009, ultimul) este foarte reusit, sper sa iti placa. tongue

| Blueberry10 a răspuns:

Eu am cam toate melodiile care sunt acum pe Mtv, Utv sau KissTv... de obicei astea noi, dar pe langa asta mai am majoritatea melodiilor de la: Muse, Paramore, One Republic, Pink, Rihanna, Justin Bieber, Miley Cyrus, Katy Perry, Eminem, Kesha siJordin Sparks, iar legat de ce a spus Humanoidu, parerea mea e ca cei de la Tokio Hotel nu canta foarte prost( am ascultat mai de mult ptc eu stiu bine germana), dar daca incepi sa-i asculti, risti sa inceapa sa-ti placa ptc muzica lor e cam hibnotizanta plus ca au si melodii in engleza deci nu tr sa inveti germana doar pentru a intelege versurile.

| TheDarkOne a răspuns:

Parazitii
cheloo
ombladon
guess who
spike
cedry2k
maximilian
etc... laughing
mai vrei sa zic?rolling on the floor mai am tonguelaughing

| TheDarkOne a răspuns:

Miley cyrus
DMX
Eminem
50 cent
2pac
Gwen Stefani
Chris Brown
Dr. Dre
Kid Cudi
Nas
Eazy-E
Jay-z
etc... rolling eyes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vedete americane...