| anonim_4396 a întrebat:

Imi spuneti va rog cum se desfasoara banchetul de clasa 8 (parteneri, alea alea)? big grin si despre concursul de miss?

2 răspunsuri:
| WolfSRain a răspuns:

Pai banchetul de clasa a 8.
Pai iti alegi partener/a sau daca te-a invitat inviti vezi tu.Fiecare banchet e unic in felul lui la noi a fost cam asa:
am ajuns am baut o tara de sampanie dupa care am mancat si au incept tot felul de concursuri caraoke umor si la final se aleg miss si misster. Dupa care se danseaza.

| aimspeşăl a răspuns (pentru WolfSRain):

Cine alege miss si misster?