| lifeonlyforlove a întrebat:

Imi sugerati niste farse de 1 aprilie happy?

Răspuns Câştigător
| RockAddicted a răspuns:

Pune la desktop o poza cu un ecran spart si cheama-i pe ai tai
Ia telefonul prietenei tale si spune-i ca la uitat la metrou sau in autobuz
Scrie-i prieyenului tau un bilet in care ii spui ca te desparti de el si cat de mult il iubesti apoi cand ajunge la sfarsit sperie-l si spune-i ca e o gluma
Ai o guma pe spate
Oferale prietenilor biscuiti apoi uitate pe spatele pungii si spui ca sunt expirati
Nu mai facem ore
Aratale o filmare recenta a unui concert unde a participat si Tupac(o holograma) si spune-le ca traieste

1 răspuns:
| KillerMembruTpu a răspuns:

1. Uite un paianjen pe capul tau!
2. Am luat 4 de 2 azi la scoala
3. Ma despart de tine!
4. Prefa-te ca esti orb si nu mai auzi!
5. Pune musar pe un scaun!
Sper ca te-am ajutat! Funda big grin?