| Allexaxc a întrebat:

Imi trebuie urgent site-uri de editat poze:care le stiti voi (nu conteaza) dar sa fie cat de cat bune!

-

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Ca să salvezi poza de pe site-ul ăsta, îți trebuie cont. Dar, dacă nu ai, poți face print screen și o lipești în photoscape, după aceea folosești opțiunea "crop".
http://www.taaz.com/.
Baftă!

| aliceinchains a răspuns:

PhotoShop e unul dintre cele mai bune programe de editat poze, il gasesti si de downloadat, dar si online. Altele ar mai fi PhotoScape ori PhotoEditor. Bafta!