| MaRRyAuTsA a întrebat:

Imi trebuie urgent un monolog despre profesor. Dau funda+apreciere.

Răspuns Câştigător
| katy2002 a răspuns:

Profesorul este persoana care ne indruma spre o viata mai buna.El ne da sfaturi pentru ca noi sa devenim cineva in viata.Profesorul ne intelege si ne ajuta sa iesim din situatii complicate.Citeodata profesorul chiar poate deveni parinte, care nu te va lasa niciodata si te va iubi ca copilul pe copilul sau.Deci niciodata sa nu uitam de profesorii care ne iubesc si ne stimeaza.