| Swallow a întrebat:

Imi urasc ziua de nastere! Mai bine nu mai vine niciodata.De ce tot in ce depun inima si sentimente se duce in fund?! De ce in facebook si alte retele am 200 si ceva de, dar de ziua mea trebuie sa stau singura si sa-mi suflu in torta?! Urasc! crying

2 răspunsuri:
| Swallow explică:

200 si cev de prieteni

| Bubuuuu a răspuns:

Prietenii de pe site-uri de socializare nu sunt neaparat si prietenii tai din viata reala. Ar trebui sa iesi si sa cunosti mai multa lume, sa iti faci prieteni noi, care iti vor fi alaturi la petrecerea de ziua ta si care te vor face sa te simti bine in acea zi speciala. Cheia este socializarea, nu site-urile. Bafta multa, si la multi ani daca este ziua ta :*:*:*:*:*