| Adrian_Ulesan_1996 a întrebat:

Imi zice cineva un sit de pe cre pot descarca muzica cu videoclip cu tot

Răspuns Câştigător
| andreeaoana99 a răspuns:

De pe youtube : http://youtubedownload.altervista.org/

folosesti programul asta, il instalezi ( e simplu daca stii putina engleza), intri pe youtube pe videoclipul pe care vrei sa il descarci, copii linkul de sus si ii dai paste in program si se descarca cu tot cu videoclip. daca ai nevoie de muzica pe telefon ii dai convert melodiei ca sa o transformi in mp3 si bine inteles ai mai multe optiuni pe acolo.
Succes!

2 răspunsuri:
| liviu890 a răspuns:

Descarca youtube downloader si poti sa descarci orice este pe youtube ( muzica+videoclip)

| AnYyCrZ a răspuns:

Poti sa iei Torch si vei putea descarca videoclipuri de pe orice site si foarte repede.Bafta!