| мιcυтѕαααα a întrebat:

Imi ziceti niste cursuri de desen pe net? Nu prea complicate. Adica care sa te invete cum sa faci anime, witch...etc. Pur si simplu personaje animate. Va rog dati-mi! Dau funda. Multumesc!

P. S. Scuzati categoria dar este cea mai vizitata.

Răspuns Câştigător
| RebecaBaa a răspuns:

Http://www.drawspace.com/ - Mie mi-a folosit;) Succes!;;)

3 răspunsuri:
| PanaDeIdei a răspuns:

Hey! Youtube-ul face minuni. Cauta pe youtube orice legat de witch anime... "how to draw anime" sau orice alt ceva :*

| мιcυтѕαααα explică:

Ali nu am gasit nimic pe youtube si in plus ma *** in youtube. Eu am cerut cursuri care sa te invete corect si exact ca si eu ma pot uita la niste desene desenate de oameni.winking

| мιcυтѕαααα explică:

Point imi zici si mie de unde sa incep lectiile?