| Pufulinna a întrebat:

Imi ziceti si mie cum sterg cookies-urile? Am google chrome! Ati putea va rog sa imi explicati pas cu pas? puppy dog eyes
Fundita

Răspuns Câştigător
| JamieGold a răspuns:

Faceţi clic pe pictograma CHEIE din bara de instrumente a browserului(in coltul din dreapta sus, imediat sub X).
Clic pe SETARI;
apoi clic pe AFISATI SETARILE AVANSATE.
În secţiunea „CONFIDENTIALITATE", faci clic pe butonul SETARI PRIVIND CONTINUTUL, dupa care bifezi optiunea "Doresc să fie şterse cookie-urile şi alte date privind site-ul şi pluginul când închid browserul", urmat binenteles de apasarea butonului OK.
Sper ca ti-am fost de ajutorhappy