| Cenusareasa09 a întrebat:

Am si eu o intrebare. Pe google chrome, cand te lochezi pe facebook iti ramane id acolo, cum as putea face sa sterg id-urile ramase acolo, se poate? Si daca da cum? Multumesc.

9 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Buna!
Settings (cele 3 liniute de sus, dreapta) --> History --> Clear browsing data, http://i.imgur.com/pOyiITM.png bifezi Clear saved autofill from data si apoi dai click pe Clear browsing data.

| drogh a răspuns:

Nu merge să ştergi id-urile care au rămas de la Facebook, doar dacă ştergi Google Chrome şi îl reinstalezi.

| ๖ClaSSic a răspuns:

Exista un program care poti sa-l instalezi (poate il gasesti pe internet) Ccleaner - iti sterge tot istoricul, inclusiv toate parolele salvate (insa trebuie sa cauti prin setari) e foarte simplu odata ce l-ai instalat happy

| Feelings14 a răspuns:

Cand intrii, dai click pe acel spatiu unde scrie : e-mail or mobile. acolo iti va arata toate id-urile/numerele care au accesat si pui mouse-ul acolo, fara sa dai click ( sa fie doar selectat) si dai Delete.

| JustAaGirl a răspuns:

Trebuie sa stergi cronologia pentru ca ele au ramas in cronologie.
ca s ao stergi dai in colt pe cele trei linii apoi istoric si stergi.

| Comediantul a răspuns:

Draga Cenusareaso.
Este foarte simplu: Dai click pe spatiul unde scrii id-ul, si cand iti apare lista cu id-urile care au ramas pur si simplu pui mausul peste primul id si apesi delete.
Toate cele bune happy

| drogh a răspuns (pentru Comediantul):

Nu funcţionează. Am încercat şi eu. Chiar dacă dai,, delete'' el tot în memorie rămâne.

| Cenusareasa09 explică (pentru Comediantul):

Dar nu imi apare nici un delete. sad

| RazvanMali a răspuns (pentru Comediantul):

Merge perfect, mersi Come