| ZyReXe a întrebat:

Imi Ziceti Va Rog Coduri de metin de orice sau de darkorbit VA ROGG Caut de mai bine de vreo 7 luni si nu gasesc nimica

6 răspunsuri:
| L33thaLL a răspuns:

Nu te lua dupa Dash, Codurile pe metin merg 2 minute dupa anti virusul zice ca a depistat Trojan in calculatorul tau, iti zic eu ceva coduri, /setsk sa nu esueaza arma pana la +6, /pkmode 771 sa nu te atace playeri lv 30 +, /setlag_0 nu mai se misca greu, /admins sa vezi lista cu GM/GA on-ii daca scrie ca comanda nu-i valabila nu-i nimeni./set_w merge incet, /set_r merge repede. Funda?

| Rony56 a răspuns:

Asteas de ro?

| BioJr a răspuns:

Nu ai nevoie de nici un cod trimiti la nr 7465 codul BIG 8415962 si primesti pe dark orbit 100% garantat pentru 0.25 eur 25.000 uridium

| Silviu_Gabriel_1998 a răspuns:

Eu sunt un utilizator darkorbit si am lvl.(asta nu conteaza asa de mult) cand s-a deschis poarta LAMBDA am fost primul care a terminat-o iar suportul mi-a dat un cod care daca-l trimiti de pe 2 telefoane in acelasi timp care sa aiba cel putin 7 euro credit pe telefon primesti 25 lf3.o nava citadel.123.000 uridium.100 bonuri de reparatie. 8 iris 1 apis.1 zeus.1 pet.codul este BIG 10828920 (cu spatiu intre BIG si cod) pe care-l trimiti la numarul de telefon 7456! Atentie! acest cod nu este o facatura...chiar functioneaza.iar daca trimiti de pe 4 telefoane care sa aiba7 euro credit pe care mesajele sa le trimiti la o diferenta de un minut...primesti si 10 hale de hangar iar pe fiecare primesti ce am spus mai sus si munitie nelimitata

| ZyReXe explică (pentru Silviu_Gabriel_1998):

Serios tu vrei sa trimit de pe cat mai multe telefoane sa iei tu bani laughing