| ana_7298 a întrebat:

In apisoadele vechi cu Naruto era un fel de arena si TenTen s-a luptat cu Temari si Neji cu Hinata, in partea a doua a arenei cu cine s-a luptat Neji? Si cine a castigat?
Cu cine s-a luptat Sasuke in parte a doua a arenei si cine a castigat?
Cu cine s-a luptat Gaara (parca el a castigat batalia cu Lee) si cine a castigat?

1 răspuns:
| Helby a răspuns:

Neji s-a luptat cu Naruto, iar Naruto a castigat.
Sasuke s-a luptat cu Gaara, insa lupta celor 2 a fost intrerupta de catre Orochimaru, care s-a dat drept un kage din tribuna.
Dupa nu a mai avut loc o lupta in care Sasuke sa participe deoarece peste putin timp va pleca la Orochimaru.
P.S.:Daca vrei sa vezi Naruto si Naruto siippuden, du-te la adresa asta:www.animekage.com