| Deniisze a întrebat:

In atentia elevilor si adolescentilor, am si eu o intrebare? Voua cum vi se pare noul sistem de invatamant cu semestrul 1 scurtat si cu acele teste initiale? Vreau pareri! O sa las si eu un raspuns dupa ce le vad pe ale voastre. Multumesc pentru pareri :* si o zi buna!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La cât de multă schimbă ministrul programa școlară, măcar să vă ofere și un viitor sigur, nu șomeri.
Succes la școală!
Pa, pa.

1 răspuns:
| CrazySmiley a răspuns:

Pai...semestru find mai scurt e ok! dar cred ca o sa iau un 6 la teste laughing oricum kiss you si (forta tokio hotel) byez kiss