| Emiilea a întrebat:

In baiat de la liceu ma tot ia in brate,ma ridica pe umarul lui, ma tine de maini si isi pune ambele maini pe fata mea. Ii place ca sunt scunda. Credeti ca ma place?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ori asta ori pur si simplu te considera draguta/simpatica

| alina2k18 a răspuns:

Cand o sa te ridice cu altceva si o sa puna ambele maini pe fata ta dar ceva in gurawinking, atunci DA, te place foarteeee multwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| Cris988 a răspuns:

Şi tu îl laşi să-ți pună mâinile pe față? 1. Ori glumește, face mişto (probabil).
2. Chiar te place şi nu știe cum să se bage în seamă. Dar eu cred că 1.