| deeitza a întrebat:

Buna imi place f mult de un baiat de fiecare data cand stau la catedra se pune langa mine ma ia in brate ma gadila... etc voi ce credeti ii place de mine?

Răspuns Câştigător
| shadow72 a răspuns:

E psibil...eu asa le fac la multe colege fara sa imi placa de ele dar daca esti singura careia ii face inseamna ca simte ceva pentru tine

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Doar este băiat, se joacă cu tine, îi ești simpatică!
Pa, pa.

| serendipity8300 a răspuns:

Cu siguranta ii place vrea sa fie mereu cat se poate de aproape de tine

| AlinaFilip99 a răspuns:

Hmmmmm...Poi, ai putea sa incerci sa ii arati intr-un anumit fel ca tu il placi, si poate ca el isi va da seama si va face el primul pas! Succes!

| crackledHead a răspuns:

Daca te simti ca te trateaza diferit de celelalte fete atunci s-ar putea sa te placa. Daca simti ca, cateodata(scuzati cacofonia)e putin cam ''pusHi''sau insistent atunci e destul de probabil ca vrea sa fie cu tine.

| AndradaMrrr a răspuns:

In mod sigur ii place de tine...happy. Icearca sa vorbesti si sa te apropii mai mult de el si poate o sa deveniti iubiti :X.