| hellen1992 a întrebat:

In cadrul facultatii de stiinte,specializare biologie, exista o materie obligatorie care se numeste matematica si biostatistica. Aveti idee ce se studiaza in cadrul acestei materii? Va multumesc!

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Ca sa ai idee cum arata un curs de biomatematica vezi aici unul : http://www.scribd.com/doc/79077337/Curs-Bio-Statistic-A

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Tasteaza pe google,, Motiu Petrica Tudor\biostatica\note de curs,, Vei gasi si,, indrumator de lucrari practice,, de acelasi autor.Acolo afli ce te intereseaza.Bafta