| camy417 a întrebat:

In cat timp se activeaza contul pe wattpad?

6 răspunsuri:
| Rebbbeca a răspuns:

In cateva minut, depinde daca se lucreaza.Pe mine ma gasesti cu numele de Liviia happy

| camy417 explică (pentru Rebbbeca):

Cand ti-am vazut numele deja am stiut cine esti. contul nu e al meu ci a unei prietene si tot spune ceva de un cod de activare.

| Rebbbeca a răspuns (pentru camy417):

Pai va primi un mesaj cu link-ul de activare. Daca nu a primit mesajul trebuie retrimis emai-lul.

| camy417 explică (pentru Rebbbeca):

Facem asta inca de aseara. cand mi-am facut eu cont s-a activat imediat dar acum...

| Rebbbeca a răspuns (pentru camy417):

Inseamna ca se lucreaza in interior la conturi si d`astea.Trebuie sa astepte, daca nu merge, sa-si faca altul.

| camy417 explică (pentru Rebbbeca):

Si tot nu am rezolvat nimic laughing