| Arnold2893 a întrebat:

In cat timp se arde grasimea de pe abdomen cu exercitiile cardio?
Cu alergat timp de 30 min/zi?
Dar cu alergat timp de 60 min/zi?
Si cum obtin abdomen cu patratele?
Vreau raspunsuri rapide si bune!

1 răspuns:
| Blondddddddaaaaaa a răspuns:

Buunaaaa :3. Nu stiu cata grasimea spui tu ca ai, dar incearca sa alergi o ora 2 pe zi, chiar mai mult. Depinde de tine ca poti alerga. Iar abs cu patratele il vei obtine in momentul cand nu vei mai avea grasime deloc, dar nu sa devi schilodlaughing, deci : renunta la mancaruri nesanatoase de orice fel, prajeli, sarat, dulce. Mananca proteine sa faci masa musculara si cauta pe net excerciti pentru abs si vei gasi ce ai nevoie :*.
Nu mai manca dupa 7-8 si mult norocc. Sper ca te-am ajutat.