| nikooleta_1059 a întrebat:

In cat timp se poate obtine un abdomen perfect daca am un pic de burtica si fac seara si dimineata vreo 50 de abdomene?

Răspuns Câştigător
| dudutm a răspuns:

Ca sa ai un abdomen perfect trebuie in primul rand sa ai o alimentatie corespunzatoare. Fara cola, mancare fast food, bere ...etc. Apoi trebuie sa scapi de burtica aia facand cardio ( ori alergare, inot. ). Dupa o sa se vada daca bagi si abdomene, dar nu 50... Trebuie mai multe tipuri de exercitii pentru abdomen. Cauta pe youtube si gasesti acolo si vezi exact cum se fac.
Bafta!

2 răspunsuri:
| monibarbi10 a răspuns:

Daca lucrezi asa de bine o sa ti se faca cat mai repede. Daca te obisnuiesti poti sa incepi sa faci si mai multe cate poti si se v-a forma foarte repede.

| MONIKA_3793 a răspuns:

Depinde si de alimentatia regulata si bogata in saruri minerale. funda?:*