| anonim_4396 a întrebat:

Poate sa-mi sa-mi arate cineva un program de exercitii pentru un abdomen perfect si in cat timp voi obtine un abdomen perfect?

Răspuns Câştigător
| noktambul a răspuns:

Un abdomen perfect nu il obtii prin exercitii. Il obtii in bucatarie, adica printr-o alimentatie corecta care sa nu-ti lase organismul sa depuna grasimi pe abdomen. Exercitiile te ajuta doar pentru tonusul muscular al muschilor abdominali. Muschii abdominali (patratelele) sunt deja definite de la Mama Natura numai ca tu, printr-o alimentatie incorecta i-ai ascuns sub grasime. Cat timp dureaza sa iti scoti patratelele la iveala? De doua ori timpul in care i-ai ascuns sub straturi de grasime. Rabdare, vointa si sanatate maxima iti doresc!

2 răspunsuri:
| Geordan a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=pNqrkGnkUWc
Un program bunicel. dar nu faci NIMIC daca nu tai si din ratia de mancare, si daca se poate si putina alergare! (daca esti plinut peste tot) daca vrei doar abdomen! Programul asta e super!