| Cristi_3033 a întrebat:

In cateva zile am balul bobocilor iar eu il reprezint pe Adam si partenera mea pe Eva, dati-ne cateva idei despre ce putem face/filmulete/sceneta... >orice.VA RUGAM FOARTE MULT!

1 răspuns:
| CrIsTiNutzA222 a răspuns:

Pai. ati putea face ori un filmulet despre adam si eva.da putin modificat daca il deskarkati de pe net.ori.ati putea face o sceneta care sa aiba legatura cu ceva ce a fakuth adam si eva da sa il faceti putin mai amuzant! pai.mult noroc. sper ca am ajutatbig grin