| MusicMakesMeFreeXD a întrebat:

In ce ipostaze cat mai dragute sa-mi fac poze?big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una urasc cand fetele stau cu buzele tuguiate in poze. Ele cred ca`s la moda, cool, trendy, "tari", etc.
Parerea mea este sa-ti faci poze cat mai naturale daca intelegi ce vreau sa spun. Cred ca este mai placut sa vezi o poza cu o persoana intr-o ipostaza cat mai lejera, naturala decat una cu "bot de pitipoanca".

1 răspuns:
| Agentulx a răspuns:

In costum de baie, baietii vor aprecia asta laughing
Pai fa-ti in ce pozitii crezi ca iti sta bine, si alege un loc interesant cu verdeata gen, parc.
bye :*